Atļauja

Aizmirsi paroli?

Maksājuma nosacījumi

7.1. Preču cenas interneta veikalā un noformētajā pasūtījumā ir norādītas eiro ar PVN. Lorelli.lv patur tiesības mainīt preču cenas, ja mainās nodokļu lielums, kā arī gadījumos, kad ražotājs / piegādātājs maina preču cenas.

7.2. Pircējs norēķinās par precēm vienā no šiem veidiem:

  • 7.2.1. Samaksa ar bankas pārskaitījumu – tā ir priekšapmaksa, kad Pircējs izdrukā pasūtījumu un dodas uz tuvāko bankas filiāli vai izmanto interneta banku, lai pārskaitītu naudu uz kādu no Lorelli.lv bankas kontiem.
  • 7.2.2. Samaksa ar kredītkarti vai izmantojot banklink pakalpojumu – tā ir priekšapmaksa, kad Pircējs, izmantojot interneta bankas sistēmu, pārskaita naudu uz kādu no Lorelli.lv bankas kontiem.
  • 7.2.3. Samaksa skaidrā naudā preču piegādes laikā – Pircējs par precēm samaksā to saņemšanas (pieņemšanas un nodošanas) laikā.

7.3. Norēķinoties, izmantojot 7.2.1. punktā paredzēto samaksas veidu, Pircējs apņemas samaksāt nekavējoties. Minētajos gadījumos preču sūtījumu sāk gatavot un preču piegādes termiņu sāk rēķināt tikai tad, kad saņemta samaksa par precēm.

7.4. Ja samaksa (izņemot samaksu skaidrā naudā preču piegādes laikā) saņemta darba dienā līdz 12.00, šī diena tiek rēķināta kā pirmā pasūtījuma izpildes diena. Ja samaksa ir saņemta pēc 12.00, pirmā pasūtījuma izpildes un preču piegādes diena ir nākamā darba diena.